Start-Up

Chcete založit společnost? Máte podnikatelský záměr a nevíte, jak začít? Chcete si půjčit peníze v bance a Vaše banka požaduje písemný záměr? Nevíte, jaké účetnictví budete potřebovat vést po zaregistrování Vaší firmy? Podnikáte jako fyzická osoba nebo jako právnická osoba? Nejste si jisti, jak založit společnost s ručením omezeným, akciovku nebo družstvo? Potřebujete se zorientovat v legislativě Vašeho oboru podnikání? Chcete sestavit rozpočet počáteční investice? Zajímá Vás návratnost a ziskovost Vašeho budoucího podniku? Čím začít a co udělat na konec? Jak sestavit plán kroků vedoucí ke spuštění podniku?

Tyto a další podobné otázky Vám pomůžeme zodpovědět. Pomůžeme Vám rozběhnout Váš podnik, najít vhodné prostory k podnikání, pomůžeme Vám otestovat kvalitu Vašich potenciálních dodavatelů, případně doporučíme portfolio prověřených a osvědčených dodavatelů účetních, právních, daňových, dotačních, internetových i office služeb. Pomůžeme Vám najít vhodné lidi, se kterými se budete moci poradit o odborných a technických problémech Vašeho podnikání.

Pomůžeme Vám s přípravou podnikatelského záměru, vyškolením Vašich prvních zaměstnanců, založením podnikatelského účtu, ale i třeba s výběrem vhodných a pro Vaše podnikání užitečných bankovních služeb.

Neklademe žádné meze Vašim dotazům, potřebám Vaší budoucí společnosti, druhu a formě spolupráce. Můžete přijít na konzultaci 1-2x do roka, zapojit nás do přípravy jednoho z Vašich projektů, anebo používat naše konzultanty jako rutinní součást svého týmu.